Moje biografie


Alžběta Kolečkářová je česká zpěvačka narozená ve Zlíně roku 1992, hudebně se pohybuje na pomezí popu, soulu a rocku. Od svých 3 let hrála v ochotnickém divadle, ke kterému ji vedla od malička maminka a divadlo zůstalo její velkou vášní dodnes. K hudbě ji přivedl otec muzikant, hrála na několik hudebních nástrojů, klavír, kytaru a další, ale zvítězil zpěv. Od 16 let byla členkou kapely LaLapalia, se kterou poprvé živě koncertovala před lidmi. Obrovský úspěch sklidila jako finalistka druhé řady Česko Slovenské SuperStar.

Roku 2011 jí vyšlo debutové album s názvem "Ti cítím" pod taktovkou Creative Music House v Bratislavě za značné podpory Universal Music a Jaro Slávika. Z alba jsou úspěšné singly Jak silná mám tu stát, Andělskej flám a Sotva dýchám. Na desce se podíleli textem mimo Alžbětu také Xindl X, Oskar Petr a Petra Cvrkalová. Poté Alžběta spolupracovala s René Ryparem na soundtracku k filmům, např. skladby Love is the only way nebo i wanna see it's you, zpívala s Pražskou filharmonií a Pražským symfonickým orchestrem, byla hostem a vokalistkou na CD kapely Portless, nahrála úspěšný singl "Proud mezi námi" s kapelou Reflexy, který má na kanále Youtube přes 6 milionů zhlédnutí.

Od startu své kariéry Alžběta odehrála nespočet živých koncertů v Česku, na Slovensku a v Belgii, ale vystupovala i v rádiích a různých televizních pořadech. V současnosti pracuje na svém druhém albu s převážně vlastní tvorbou v zajímavé producentské i pěvecké spolupráci, se kterým se budete setkávat po celý příští rok.

Můj Facebook

© mStranka.cz
Chcete vlastní web zdarma? Napište nám